Rrëfehet stjuardesa: “Në banjat e avionit bëhet seks, kokainë dhe festa të çmendura me alkool”

cabin-fever“Cabin fever” (“Ethe në kabinë”!) Rrëfimet e një stjuardese të kompanisë “Virgin”, nga seksi në kabinë, tek festat e egra me bazë kokaine dhe shampanje, seks oral dhe pasagjerë që masturbohen.

Mandy Smith kishte bërë bujë edhe përpara publikimit të “Cabin Fever”: sekretet e cicëruara të fluturimit të një mjeku, në kujtimet e një stjuardsese të ” Virgin Atlantik “, duke përfshirë këtu edhe seksin oral në fluturim, praktikuar nga kolegët dhe sidomos nga pasagjerët, pjesë e “Mile High Club” (klubi i takimeve seksuale në lartësi të mëdha). Tani kthehet përsëri me një intervistë bombë për “New York Post”, duke rikujtuar se jo vetëm ekuipazhi sillen në mënyrë epshore: “Më shumë se një herë, pasagjerët më kanë futur dorën poshtë fundit dhe, kur janë fikur dritat, i kam parë duke u masturbauar, ndërsa të tjerët flinin. Ka qenë një çift në klasin e parë, që kanë ndenjur pa brekë, të konsumuar nga pasioni.

Unë vetë, kam bërë seks me të dashurin tim pilot në kabinën e një Cessna. Trupi im ishte si një panel diellor erotik, ishte i ngarkuar me energjinë e diellit dhe hormonet e mija ulërinin. Kam pasur edhe një aventurë me një miliarder arab në fluturimin për në Dubai. Pasagjerët e klasit “ekonomi premium” janë më të këqinjtë, ndjehen më mirë se ata që janë në klasin “Ekonomik”, por nuk mund të shpenzojnë sa për të ndenjur në klasin e parë.

Njëri më hodhi picën në fytyrë sepse nuk ishte dhe aq e mirë për djalin e tij, një tjetër ndukej me një pasagjerë të klasit të parë, ndërsa gruaja e tij ishte ulur në të dytin. Nëna e një ylli të famshëm amerikan, i ra me kokë një koleges sime, pasi kishte gëlltitur një miks alkooli dhe pilulash gjumi. I theu hundën dhe nuk kërkoj as falje as”. Smith, përpara se të lodhej me këtë stil jete, kishte një njeri në çdo qytet: “Nga Karaibet në Afrikën e Jugut, unë kisha një njeri në çdo aeroport.

Vend ime e preferuar ishte një klub në Barbados plot me hunj. Një natë, mora një ekip të tërë regbie në dhomën e një koleges time dhe na u thye vaska sepse ishim shumë veta. kisha gjithmonë pajisje erotike me vete, valixhja ime ishte një “dyqan seksi” që udhëtojnë “.

Ajo festë e egër në Las Vegas ishte qershia mbi tortë: “Ishim ftuar në një fetsë beqarie ku s’pyeste njeri për shpenzimet. Pas alkolit si lumë, na cuan në një suitë të madhe, ku njerëzit palloheshin kudo dhe droga ishte ishte shtruar mbi tavolina. Ne nuk e prekem sepse “Virgin” bën teste të vazhdueshme, por përfituam dhe pimë shampanjë.

Kam marrë pjesë edhe në festa me Richard Branson dhe Ronan Keating. Në festën në vilën e Richard, shampanjë derdhej kot, unë u bëra tapë me një përzierje vodke me pije energjike. Në fund të weekend-it, çdo mysafir merrte dhuratë një qese plot me prezervativëve”.