Rrëzohet nga ballkoni, vdes 43-vjeçari

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Kakaoz. Policia thotr se njoftohemi se në fshatin Kakoz, Gjirokastër shtetasi Th.N., rreth 43 vjeç, është rrëzuar nga ballkoni i banesës së tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor për zbardhjen e plotë të ngjarjes.