Shkodran Mustafi i jep fund beqarisë…

Shkodran-Mustafi-vishet-dh-nd-r-300x225Mbrëmjen e djeshme mbrojtësi i Kombëtares gjermane Shkodran Mustafi i ka dhënë fund beqarisë.

Futbollisti i famshëm shqiptar është martuar me Vjosa Kaban, ndërsa dasma është organizuar në Gostivar në një ceremoni krejtësisht private dhe larg vëmendjes së medieve.