‘Shqipëria Punon Tokën’, prodhimet e Libohovës ekspozohen te panairi i bujqësisë në Tiranë (FOTO)

Në panairin më të madh të bujqësisë të organizuar ndonjëherë në vendin tonë, ‘Shqipëria Punon Tokën’, u ekspozuan edhe produkte nga zona e Libohovës. Kryesisht ishin produkte blegtorale, fruta, mjaltë dhe bimë medicinale për të cilat shquhet Libohova. Ky panair është një ngjarje e rëndësishme që sjell në zemër të Tiranës produktet shqiptare. Panairi qëndron i hapur për dy ditë.

©Libohova Online

Image may contain: food

Image may contain: 3 people, people eating, people standing and food

Image may contain: one or more people, fruit and food

Image may contain: 2 people, people standing and outdoor

Image may contain: 2 people, people sitting

Image may contain: fruit and food