Si ta çmendni partnerin në shtrat

b-euml-jeni-t-euml-ccedil-mendet-mos-e-kurseni-tregoni-ccedil-do-gj-euml-q-euml-dini_hdNëse dëshironi të shihni partnerin të eksituar në krevatin tuaj, mos ngurroni, por transformohuni në bombë të vërtetë.
Një hulumtim ka treguar që femrat për seks me partnerin e ri përgatiten madje edhe deri në 6 orë. Kjo përfshin depilimin, dushin, shkuarjen në solarium, zgjedhjen e rrobave të brendshme, frizurën, grimin, dhe gjithë këto i bëjnë që ta ngazëllejnë mashkullin.
 
Mirëpo çfarë realisht meshkujt vërejnë tek femra?
 
Është me rëndësi se si të silleni – a dini të relaksoheni dhe të kënaqeni plotësisht në seks, të keni vetëbesim dhe të ndiheni e sigurt kur të jeni para tij plotësisht lakuriq.
 
1. Një mashkull nuk do të vë re nëse ju keni rregulluar flokët mirë , ose në qoftë se lëkura juaj është e thatë pak, por i me siguri do të vë re qëndrimin tuaj. Pra, është shumë e rëndësishme se si ju silleni – në qoftë se ju e dini si të kënaqni dhe të gëzoni seksin, ju keni besim, dhe në qoftë se jeni të sigurt në veten tuaj, kur ju jeni në frontin e tij krejtësisht e zhveshur.
 
Meshkujt thjesht duan trupin e femrës. Nuk ka rëndësi nëse kanë proporcionet e përsosura, është e rëndësishme që të ketë përkuar energjinë tuaj, të dinë se si t’iu përgjigjen çdo puthje dhe prekje.
 
2. Lëvizjet e femrave janë një tjetër gjë që meshkujt i kushtojnë vëmendje gjatë marrëdhënies së parë. Nëse keni vendosur tashmë për të bërë seks, relaksohuni. Kur burrat marrin iniciativën, lëvizni, psherëtini dhe pëshpëritni qetë në veshin e tij për të treguar atë që ata duan.
 
Prandaj, ndjehuni të lira për të provuar pozicione të ndryshme, më pas trupi i tij do të ju tregojë kur ai ndjen diçka më shumë, kur më pak.
 
3. Sytë janë pjesë e trupit që shumica e meshkujve i kushtojnë vëmendje gjatë seksit. Sytë e kaltër të femrave janë plot pasion dhe seksi, dhe nëse ai merr vetëm një shikim provokues dhe disi të pacipë në kohën e duhur ai çarmatoset krejtësisht.
 
Bëhuni më e guximshme dhe shikojeni drejt në sy gjatë seksit, do të ndihet i admiruar./telegrafi