Takim në Libohovë të premten, PD kërkon protestues për 18 shkurtin

Pas takimeve në fshatin Nepravishtë, Partia Demokratike vijon turin e takimeve me strukturat e saj në Libohovë. Të premten në orën 17:00 është njoftuar një takim me simptatizantë dhe anëtarë të PD-së në një prej lokaleve të Libohovës. Në fokus të takimit është protesta e opozitës më 18 shkurt në kryeqytet. PD kërkon të mobilizojë anëtarët për këtë protestë dhe më pas për fushatën elektorale.