“Tradhëtova burrin por më pa djali i tij, tani më kërkon seks tresh”

cift-krevat-620x320-300x155Historitë e tradhëtisë mes bashkëshortëve janë nga më të ndryshmet dhe më të çuditshmet.

E fundit vjen nga Britania, ku një grua e cila ka dëshiruar të mbetet anonime ka treguar histrorinë e saj të tradhëtisë.

Ajo ka treguar se, ishte duke bërë seks me një ish-in e saj, kur u kap në flagrancë nga djali i partnerit të saj aktual.

Ky i fundit e kërcënoi se do t’i tregonte çdo gjë të atit. Por pas përgjërimit të saj, ai hoqi dorë nga kjo ide.

Kjo pasi ai kishte një tjetër ide, i kërkon asaj që të bëjë seks treshe me të dhë te dashurën e tij.

“Bëra seks me një mashkull tjetër dhe djali i partnerit tim më pa, tani më shantazhon në kërkim të seksit tresh”,- shprehet gruaja britanike.