Tritan Shehu në Libohovë, takon simpatizantët e PD-së te zyra elektorale (FOTO)

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike Tritan Shehu zhvilloi një takim në zyrën elektorale të demokratëve në Libohovë, si dhe u përshëndet me kalimtarë të rastit.

Ai kërkoi mbështetje nga libohovitët me votë në 25 qershor. Teksa publikon foto nga takimi, Shehu tregon për origjinën e tij nga Libohova dhe zotohet se do t’i kthejë këtij qyteti lavdinë e dikurshme.

Më poshtë postimi i tij i plotë dhe foto nga takimi.

“Ishte kenaqesi shume e madhe per mua qe isha dje ne Libohove,kete radhe si kandidat i Partise Demokratike per qarkun e Gjirokastres. Ne Libohove kam rrenjet e nenes sime.Ashtu si gjysherit e mi Sulo Bogdo dhe Shadije Bogdo Asllani (e cila ne tetorin e larget 1920 hapi shkollen e pare te femrave ne libohove,ku ishte dhe drejtoreshe e saj), kontribuan se bashku me shume familje te shquara libohovite per prosperitetin dhe mireqenien e saj .dhe une premtova perkushtimin tim maksimal per ti kthyer ketij qyteti lavdine e dikurshme”

Image may contain: 9 people, people sitting and indoor

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 2 people, people standing

Image may contain: 2 people, people standing and outdoor

Image may contain: one or more people, people standing, people sitting and outdoor

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

Image may contain: 2 people, people sitting and outdoor

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

Image may contain: one or more people, people sitting and indoor

Image may contain: one or more people

Image may contain: one or more people and people standing

Image may contain: 1 person, outdoor

Image may contain: 1 person

Image may contain: 6 people, indoor

Image may contain: 5 people, people sitting and indoor