VIDEO/ Çfarë thotë për LSI-në laboviti i moshuar: Është një bimë kacavjerrëse që…

Gjatë takimit elektoral të Flamur Golemit në fshatin Labovë, një banor i moshuar hodhi akuza të rënda ndaj LSI-së dhe drejtuesve të saj në Gjirokastër.

Ai u bëri thirrje banorëve të fshatit të tij të mos votonin LSI-në, të cilën e krahasoi me një “bimë kacavjerrëse…”

Shihni “shpërthimin” e tij në videon më poshtë.