VIDEO/ Ja se si u përgatit flamuri që u ngrit mbrëmë në Beograd

1911626_978303015530049_3104979236095189502_nMbrëmë në ndeshjen Serbi-Shqipëri, u shfaq një fluturake duke bartur flamurin e Shqipërisë etnike. Në rrjetet sociale po qarkullon një video, në të cilën shihet një djalë i cili po e bën gati fluturaken dhe flamurin të cilin e ngriti derisa po luhej ndeshja Shqipëri- Beograd. “Shumë u përpoqën të merrnin medaljen, por ky është heroi i mbrëmjes!”, thuhet në postimin e videos.


Pergatitja e flamuit qe u ngrit mbreme ne Beograd by GazetaExpressTV