VIDEO Live/ Nis takimi i Ramës me të rinjtë e Gjirokastrës

Kryeministri Edi Rama është sot në Gjirokastër në një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë.

Takimi mbahet në Bashtenë e Teqesë, si dhe transmetohet live në Facebook. Klikoni më poshtë për ta parë.

/Libohova Online/