Vrasja te kthesa e “Andon Poçit”, foto nga vendi i krimit (FOTO)

Këto janë foto nga kthesa e “Andon Poçit”, vendi ku sot u vra me armë zjarri 29-vjecari Dorian Lluka dhe mbeti i plagosur 31-vjecari Birbil Lluka. Sipas policisë autori i dyshuar i krimit është 28-vjecari Enerik Lluka. Ky i fundit është shpallur në kërkim, ndërsa policia është vënë në ndjekje prej disa orësh. I plagosuri është dërguar me helikopter drejt Tiranës. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Helikopterimakina 3makinavrasje-gjirokastermakina 2

 sadfghfd