Tag: Horoskopi

Horoskopi, 27 gusht 2014

Dashi Ju kërkohet pak ekuilibër dhe diplomaci në marrëdhëniet me të tjerët. Hëna ju ofron mundësinë për të tërhequr pas vetes persona të dobishëm apo...

Horoskopi, 25 gusht 2014

Dashi Një kuadër yjor vërtet shumë i mirë për të lindurit e kësaj shenje bën që dita të jetë shumë pozitive dhe do ta kenë...

Horoskopi, 18 gusht 2014

Dashi Edhe pse qielli juaj është i qetë, do t’ju mungojë mbëshjtetja e yjeve, prandaj duhet të mbështeteni më shumë në aftësitë dhe resurset tuaja...

Horoskopi, 12 gusht 2014

Dashi Edhe pse Merkuri vazhdon të bëjë ndonjë “prapësi” të vogël, tani keni rikuperuar plotësisht dhe jeni në gjendje të kontrolloni më së miri punën...

Horoskopi, 10 gusht 2014

Demi Sot do të jeni të privilegjuarit e yjeve. Hëna në shenjën tuaj ushqen fantazinë dhe intuitën  tuaj në nivelet të shkëlqyera, duke ju lejuar...

Horoskopi, 01 gusht 2014

Dashi Është Merkuri në një pozicion shumë të favorshëm në shenjën tuaj, prandaj dita e sotme pritet të jetë mjaft e ngarkuar dhe intensitetit i...

Horoskopi, 26 korrik 2014

Dashi Me një sërë planetësh pozitivë në shenjë, pavarësisht nga “stërkëmbësit” Hënës agresive  do të keni shumë ngjarje pozitive në planin sentimental. Tregoni më shumë...