Category: LAJME

Po me tabelat ç’kanë?! (Foto)

Teksa lë pas rrugën e Libohovës dhe ndërkohë je në kryqëzimin e Sofratikës, i cili të fut në autostradën Gjirokastër- Kakavijë, të shfaqet para një...

Horoskopi, 30 korrik 2014

Dashi Do ta keni vërtet të vështirë të mbani ritmet tuaja të zakonshme, edhe pse Merkuri ju favorizon në këtë aspekt. Ndoshta është mirë që...

Ne shtator nis Censusi per Lazaratin

Census në Lazarat. Ky është plan-projekti që Ministria e Brendshme ka bërë gati për në fshatin e shumëpërfolur, pas operacionit të suksesshëm të forcave blu...

Horoskopi, 29 korrik 2014

Dashi Një kuadër yjor pozitiv duket se vjen në një moment të përshtatshëm për të hedhur një hap vendimtar apo për të filluar një aktivitet...