Home

Anila Denaj takon në Gjirokastër blegtorët e jugut: Nuk mund të ndërhyjmë në çmimin e qumështit

“Ke filanin në punë, do të heqim biznesin dhe kullotat”, blegtorët në Gjirokastër: Na kanë bërë presion të mos dalim në protestë (VIDEO)

Përfundon investimi, rikonstruktohet Qendra Shëndetësore e Libohovës (VIDEO)

Në moshën 102-vjeçare, ndahet nga jeta libohoviti i njohur në Boston, Vasil Malita

Kumbaro: Gjyshja më ka treguar se Libohova qëndron me lart se Gjirokastra (VIDEO)

Kumbaro e Klosi mbledhin Asamblenë e PS Gjirokastër: S’ka asnjë dilemë, do ta meritojmë fitoren e 2025 (VIDEO)

Pllakos kriza në Gjirokastër, qeveria nuk po gjen më as drejtorë, kreu i ri i IKMT vjen nga Tirana

Zjarri në oborrin e fabrikës, reagon Amita: Vetëm dëme materiale, puna vijon normalisht

Zjarr në Libohovë te fabrika e lëngjeve (VIDEO)

Aksident në Libohovë, dy të plagosur